Náboj kulový Remington, Range Handgun, 9mm Luger, 124GR (8,00g), FMJ
Kód: PA-REMR27780_(360_x_490_px)_(4).png?67d9d20c)
Detailní popis produktu
Remington Range 9mm Luger 124 gr FMJ – střelivo pro trénink a sportovní střelbu
Remington Range je spolehlivé tovární střelivo určené pro pravidelný trénink, rekreační střelbu i nácvik na střelnici. Nabízí vyvážený poměr ceny, přesnosti a spolehlivosti, takže je vhodnou volbou pro každodenní použití při střelbě na papírové i ocelové terče.
Náboj je osazen střelou FMJ (Full Metal Jacket) o hmotnosti 124 gr / 8,04 g. Výrobce používá kvalitní nové komponenty, zápalky Kleanbore pro čistší střelbu a teplotně stabilní prachovou náplň pro konzistentní výkon v různých podmínkách.
Hlavní výhody
- kvalitní tovární střelivo pro trénink a sportovní střelbu,
- střela FMJ pro spolehlivé podávání a stabilní chování při střelbě,
- zápalky Kleanbore pro čistší provoz,
- teplotně stabilní prach pro konzistentní úsťovou rychlost,
- výhodné balení po 50 ks.
Technické parametry
| Ráže | 9mm Luger |
|---|---|
| Hmotnost střely | 124 gr / 8,04 g |
| Typ střely | FMJ – Full Metal Jacket |
| Úsťová rychlost | 1110 fps / 338 m/s |
| Balení | 50 ks |
| Určení | terčová a tréninková střelba |
Balistické údaje
| Vzdálenost | Rychlost |
|---|---|
| Ústí | 1110 fps / 338 m/s |
| 25 yd / 22,9 m | 1068 fps / 325 m/s |
| 50 yd / 45,7 m | 1031 fps / 314 m/s |
| 75 yd / 68,6 m | 1000 fps / 305 m/s |
| 100 yd / 91,4 m | 972 fps / 296 m/s |
Využití
Střelivo Remington Range 9mm Luger 124 gr FMJ je ideální pro střelce, kteří hledají spolehlivý náboj pro pravidelný trénink, hobby střelbu i vyšší nástřely na střelnici. Díky konzistentní laboraci a příznivé ceně představuje velmi dobrou volbu pro každodenní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kulové náboje a střelivo 9mm Luger |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Zbrojní průkaz: | Ano |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Balení: | BAL/50 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
