NOCPIX Laserový IR přísvit 940 nm
Kód: TF-LASEROVY IR PRISVIT 940 NM_(360_x_490_px)_(4).png?67d9d20c)
Související produkty
Detailní popis produktu
| Vlnová délka | 940 nm |
| Rozptyl paprsku | 5–10° |
| Výstupní výkon | 5W |
| Materiál | T6061 letecký hliník |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Baterie | 1x 18650 Li-ion |
| Výdrž baterie | 2,5 h |
| Hmotnost | 81 g (bez baterie) |
| Rozměry | 33,5 x 33,5 x 119,2 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přísvity |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Výdrž baterie: | 2,5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
