Pistole samonab. Glock, Mod.: G43X MOS, Ráže: 9mm Luger, hl.: 87mm, 15+1 ran, Coyote
Kód: PA-GL18101_(360_x_490_px)_(4).png?67d9d20c)
Detailní popis produktu
```html
Glock 43X MOS Coyote Brown – limitovaná edice
Limitovaná edice pistole Glock 43X MOS v atraktivním barevném provedení Coyote Brown a konfiguraci MOS pro snadnou montáž kolimátoru.
Tato edice je dodávána se zcela novými zásobníky Glock o kapacitě 15 ran a kovovými mířidly.
Jedná se o nejnovější model velikosti subcompact s jednořadým zásobníkem v ráži 9x19 z řady Slimline, vhodný pro skryté nošení. Standardně je dodáván se dvěma zásobníky na 15 nábojů.
Hlavní přednosti
- Drážky na přední části závěru (Front Serrations)
- Rám i závěr v barevném provedení Coyote
- nPVD povrchová úprava závěru
- Vývrt hlavně Glock Marksman Barrel (GMB)
- Rám bez výstupků pro prsty
- Nový integrovaný bobří ocas
- Jemnější chod spouště
- Provedení MOS pro montáž optiky
- Kovová mířidla
Upozornění: Kolimátor není součástí balení.
Technické parametry
| Ráže | 9x19 |
|---|---|
| Délka závěru | 154 mm |
| Výška | 128 mm (se zásobníkem) |
| Šířka | 28 mm |
| Vzdálenost mezi mířidly | 133 mm |
| Délka hlavně | 87 mm |
| Profil hlavně | Pravotočivý hexagonální |
| Délka závitu hlavně | 250 mm |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojů |
| Hmotnost bez zásobníku | 465 g |
| Hmotnost prázdného zásobníku | 64 g |
| Hmotnost plného zásobníku | 188 g |
| Odpor spouště | ~2,0 kg |
| Pojistky | 3 vnitřní (žádná vnější) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole sportovní i na sebeobranu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Zbrojní průkaz: | Ano |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
